ENRU

У Севастополі силовики влаштували рейд по квартирах сімей військових ВМС України

В анексованому Севастополі російські поліцейські влаштували рейд по квартирах в одному з будинків, де проживають сім'ї військовослужбовців ВМС України та військові пенсіонери.

Про це повідомляє «Крим.Реалії», повідомили дружини українських офіцерів, які не зрадили присязі і наразі проходять службу на материковій частині України.

Зауважується, що увечері в понеділок, 18 вересня, співробітники російської поліції у супроводі «людей у цивільному» відвідали всі квартири в будинку №17 по провулку Новікова в Балаклаві, в якому проживають сім'ї українських військовослужбовців.

Зокрема, силовики запитували у людей, чи знають вони, що проживають в службовому житлі, цікавилися, скільки людина проживає у квартирі і де зараз знаходиться глава сімейства. При цьому поліцейські не повідомляли про причини перевірки. У мешканців вимагали паспорти і перевіряли реєстрацію. Також поліцейські детально розпитували про сусідів: хто проживає, хто виїхав і де зараз знаходиться. Співробітники в цивільному в бесідах не брали участь і не представлялися.

За словами мешканців, раніше вже була спроба виселити одну з сімей з службової квартири, але права на житло вдалося відстояти в суді.