УКРАЇНА

У школі на Дніпропетровщині на лінійці стало погано 19 учням

8 травня, 2018 14:46
УКРАЇНА/У школі на Дніпропетровщині на лінійці стало погано 19 учням
Зберегти
Вигляд
У школі Новомосковська у Дніпропетровській області 8 травня відбулася лінійка до Дня пам'яті та примирення, під час якої стало погано 19 учням.

У школі Новомосковська у Дніпропетровській області 8 травня відбулася лінійка до Дня пам'яті та примирення, під час якої стало погано 19 учням.

Про це повідомляє поліція області.

Зазначається, що захід почався о 8-00 ранку у ЗОШ № 6. Діти відчули легке занедужання, у когось паморочилося в голові, але ніхто свідомість не втрачав. Керівництво школи викликало бригаду швидкої допомоги.

Всі діти, які відчули нездужання або стало погано, вчилися в різних класах і перед заходом ще не відвідували шкільну їдальню.

Медики констатували у 18-ти дітей вегетосудинний пароксизм, їх не госпіталізували, лише надали допомогу на місці.

Одну дитину бригада швидкої допомоги поставила діагноз: «невротична реакція», її госпіталізували до дитячого відділення Новомосковської міської лікарні. Після надання медичної допомоги, її відпустили додому.

«З метою перевірки  можливого порушення  санітарних норм, слідчим відділом Новомосковської поліції за даним фактом розпочато  досудове розслідування за ч.1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-7 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної лікарні. Дітям стало зле на ранковій лінійці у школі, вони скаржилися на нудоту та почали непритомніти. 

До школи терміново прибули фахівці санітарно-епідеміологічної служби, Служба безпеки України, поліція та керівництво місцевих органів влади.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вилетів до Черкас у зв’язку з масових отруєнням та госпіталізацією учнів школи.

Станом на 13 годину 8 травня 50 дітей та один вчитель госпіталізовані. 11 дітей перебувають у реанімації.

Президент Порошенко доручив встановити причини отруєння учнів у Черкасах.

Пов`язані новини