Політика

Референдум щодо незалежності Шотландії відбудеться з осені 2018 до весни 2019 року

13 березня, 2017 14:51
Політика/Референдум щодо незалежності Шотландії відбудеться з осені 2018 до весни 2019 року
Зберегти
Вигляд
Перша міністерка Шотландії Нікола Старджен наступного тижня звернеться до Шотландського парламенту з проханням санкціонувати проведення нового референдуму.

Перша міністерка Шотландії Нікола Старджен наступного тижня звернеться до Шотландського парламенту з проханням санкціонувати проведення нового референдуму за незалежність від Великобританії.

Про це повідомляє ВВС.

За словами Старджен, референдум повинен відбутися в період з осені 2018 до весни 2019 року, тобто до закінчення процесу виходу Великобританії з ЄС.

У своєму виступі в Единбурзі шотландська міністерка звинуватила британський уряд у небажанні досягти компромісу з приводу умов виходу Великобританії з ЄС.

Шотландія раніше просила розглянути варіант, відповідно до якого вона залишиться частиною єдиного європейського ринку, навіть якщо Англія, Уельс і Північна Ірландія його покинуть.

Раніше повідомлялося, що уряд Шотландії сподівається на успіх референдуму за незалежність, проти якого виступає уряд Великої Британії.

Нагадаємо, перша міністерка Шотландії Нікола Стерджен оприлюднила законопроект щодо проведення референдуму стосовно виходу зі складу Великобританії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини