У Шотландії через спалах нового коронавірусу SARS-CoV-2 скасують шкільні іспити, що традиційно складають у травні-червні. Це станеться вперше з 1888 року, коли їх запровадили в країні.

Як повідомляє BBC, про це в четвер, 19 березня, заявив міністр освіти Шотландії Джон Свіні.

«За всю нашу історію Шотландія ніколи не скасовувала іспити. З 1998 року їх проводили кожного травня й червня без жодних винятків. Іспити проводили навіть під час двох світових війн. Та через серйозність викликів, що стоять перед нами сьогодні, маю сьогодні оголосити, що іспити цього року не проводитимуть», — сказав Свіні під час виступу перед шотландськими парламентарями.

За словами міністра освіти, для підсумкової оцінки знань учнів, найімовірніше, братимуть його успішність протягом року, відвідуваність і думку вчителя.

Із п'ятниці, 20 березня, в Шотландії також закривають усі школи на карантин.

За останніми даними, в країні 266 випадків інфікування SARS-CoV-2.

Нагадаємо, станом на ранок 19 березня у світі офіційно зареєстровано 218 815 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8810 смертей та 84 114 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: