У штабі АТО підтвердили загибель військової-медика з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України Сабіни Галицької.

У штабі АТО підтвердили загибель військової-медика з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України Сабіни Галицької.

За інформацією речника штабу АТО Василя Лабая, сталося це 20 лютого у Луганській області.

«На сторінці бригади вказано, що загинула сьогодні, але це сталося вчора. Просто не повідомляли, доки не повідомлять про це батькам. Населений пункт сказати не можу, лише те, що це у Луганській області» — розповів в коментарі Громадському Лабай.

За повідомленнями бригади, жінка загинула під час обстрілу населеного пунтку, де надавала допомогу місцевому населенню:

«Сьогодні під час надання цивільному населенню медичної допомоги обстріляли наших медиків. Загинула наша сестра — медик, військовослужбовець і людина з великим серцем — Сабіна», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони також підтвердили загибель 23-річної Сабіни.

«Унаслідок обстрілу загинула 23-річна дівчина, військовий медик, військовослужбовець військової служби за контрактом», — зазначив ручники відомства Дмитро Гуцуляк.

Як повідомлялося, на Донбасі 20 лютого внаслідок обстрілів бойовиків загинув  український військовослужбовець. П’ятеро військових Збройних Сил дістали поранень, ще двоє отримали бойове травмування.

Поділитись: