Світ

У Швейцарії обмежили діяльність «дочки» російського «Газпромбанку»

1 лютого, 2018 21:34
Світ/У Швейцарії обмежили діяльність «дочки» російського «Газпромбанку»
Зберегти
Вигляд
У Швейцарії вирішили обмежити діяльність «дочки» російського «Газпромбанку» через недостатню протидію можливому відмиванню грошей.

У Швейцарії вирішили обмежити діяльність «дочки» російського «Газпромбанку» через недостатню протидію можливому відмиванню грошей.

Про це йдеться у повідомленні регулятора, передає DW.

За даними органу із нагляду за фінансовим ринком FINMA, банк недостатньо ретельно перевіряв транзакції з підвищеним ризиком відмивання коштів.

У зв’язку з цим обмежено право банку залучати нових приватних клієнтів до подальшого розпорядження. Операції вже наявних клієнтів будуть перебувати під особливим наглядом.

Підставою для розслідування стали дані «панамських документів» про офшори багатьох світових знаменитостей і політиків.

Gazprombank (Switzerland) Ltd у прес-релізі зазначив, що приймає рішення регулятора, але водночас наголосив, що претензії FINMA стосуються переважно порушень, скоєних ще до 2009 року, — до часу, коли російський «Газпромбанк» купив установу та згодом перейменував її. Раніше банк називався Russian Commercial Bank Ltd та належав російському банку VTB.

Нагадаємо, що 3-го квітня 2016 року міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту «Панамський архів» (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спотрстменів та діячів культури.

Більше про:
# Швейцарія
# банк
Пов`язані новини