Комітет виборців виявив, що 42 народні депутати у січні 2020 року взяли участь у менш ніж 50% голосувань Верховної Ради, а 11 з них — жодного разу за місяць.

За даними КВУ, серед депутатів, які не голосували в січні, — представники усіх фракції та депутатських груп.

Так, не голосували Юрій Солод та Вадим Столар з фракції «Опозиційна платформа — За життя», Роман Костенко з «Голосу», Анжеліка Лабунська з «Батьківщини» та Владислав Бородін, Руслан Горбенко й Любов Шпак зі «Слуги Народу».

Також участь у голосуваннях не брали представники групи «За майбутнє» Олександр Герега, Віктор Бондар та Микола Кучер, а також Микола Люшняк з групи «Довіра».

«Частина депутатів не голосували, хоч і були зареєстровані в Раді, інші ж депутати зареєстровані на засіданнях не були. Зокрема, це В. Бородін, Р. Горбенко, Р. Костенко, А. Лабунська, В. Столар та Л. Шпак. Причини їх відсутності на засіданнях Ради на веб-сайті Верховної Ради не вказані», — повідомляють у КВУ.

Зазначається, що у Комітеті виборців не враховували депутатів, про яких була інформація у ЗМІ, що вони хворіли чи пропустили засідання з інших об'єктивних причин.

Водночас було 9 депутатів, які взяли участь в усіх голосуваннях Ради. Це народні обранці з монобільшості та фракції «Європейська Солідарність».

Нагадаємо, впродовж грудня 2019-го 8 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради, із них троє — не проголосували жодного разу за місяць.

Поділитись: