Російські силовики прийшли з обшуками до будинку кримського татарина Рената Сулейманова у селищі Молодіжне Сімферопольського району.

Російські силовики прийшли з обшуками до будинку кримського татарина Рената Сулейманова у селищі Молодіжне Сімферопольського району.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Як повідомила сестра Сулейманова, обшук у його будинку завершився.

Обшук почався о 06:00, силовики надали припис на проведення обшуку. Близько 20 чоловік обшукали всі кімнати, вилучили всю комп'ютерну техніку та телефони, телефонувати не дозволяли.

В чому підозрюють Сулейманова, що стало причиною уваги силовиків — вони не повідомляли.

Очевидець обшуку повідомив, що машини правоохоронців спочатку слідкували за Сулеймановим, коли він пішов на ранкову молитву до мечеті, а по поверненню додому — перелізли через паркан і зайшли до будинку.

Свідок додав, що силовики вилучили 5 книжок, які вони в протоколі позначили, як такі, що не перебувають серед забороненої в Росії літератури.

Семедляєв додав, що результатом обшуків стало затримання 3 людей: Рената Сулейманова, Арсена Кубедінова та Сейрана Мустафаєва.

Як повідомив Крим.Реалії координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров, силовики також затримали і  відвезли в невідомому напрямку жителя села Мельничне Білогірського району у Криму — 64-річного Талята Абдурахманова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile