Життя

У Сінгапурі запустили сервіс безпілотного таксі

Життя/У Сінгапурі запустили сервіс безпілотного таксі
Зберегти
Вигляд
lead

Американський стартап nuTonomy, що займається розробкою програмного забезпечення для автономних автомобілів, почав тестування безпілотних таксі в Сінгапурі, повідомляє Associated Press.

Як зазначається, тестуванні братимуть участь шість безпілотних автомобілів на базі Renault Zoe і Mitsubishi i-MiEV. До кінця року компанія планує збільшити парк машин до 12.

Всі машини обладнані шістьма комплектами лідарів, один з яких встановлений на даху. Вони отримують інформацію про віддалені об'єкти за допомогою оптичних систем.

На приладовій дошці встановлені дві камери, які відстежують можливі перешкоди і зміни сигналів світлофора. Крім пасажирів, в машині будуть перебувати два співробітника компанії: водій, який в разі непередбачених ситуацій візьме керування на себе, і співробітник, що відслідковує роботу бортових комп'ютерів.

Тестування буде проводитися на обмеженій території, в сінгапурському бізнес-кварталі. Викликати таксі можна буде за допомогою мобільного додатку. Поїздка для користувачів буде безкоштовною, але з деякими обмеженнями: по-перше, таксі рухатимуться за визначеними маршрутами, тому почати і закінчити поїздку можна буде тільки в певних точках, по-друге, поки сервіс працює тільки за запрошеннями.

Пов`язані новини