УКРАЇНА

У Словаччині затримали українця у міжнародному розшуку за підозрою в тероризмі — ЗМІ

21 червня, 2018 10:54
УКРАЇНА/У Словаччині затримали українця у міжнародному розшуку за підозрою в тероризмі — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
У Кошице (Словаччина) правоохоронці затримали українця, який перебуває в міжнародному розшуку за підозрою в тероризмі.

У Кошице (Словаччина) правоохоронці затримали українця, який перебуває в міжнародному розшуку за підозрою в тероризмі.

Про це повідомляє видання noviny.sk.

За даними поліції, спочатку у затриманого було угорське громадянство і змінене ім'я. У Словаччині він жив всього в декількох метрах від поліцейської дільниці, в Кошице перебував близько 2-х років з підробним паспортом на ім'я Володимира Г. 

Також правоохоронні органи оприлюднили фотографію з його минулого, на якій було зображено українця разом з іншими людьми, озброєними боєприпасами. Раніше він планував атаки на  поліцейських та поліцейські автомобілі за допомогою гранат і кулемета. 

«Чоловіка оголосили у розшук за підозрою у скоєнні злочинів - умисними погрозами вбивства, незаконним захопленням заручників, бандитизмом, тероризмом, нападом на державних посадових осіб та інших», — повідомив регіональний прокурор Мілан Филичко.

Зазначається, що він міг постачати зброю незаконним збройним формуванням. Тому поліція вжила надзвичайних заходів для його арешту. 

Нині він перебуває під вартою. За словами правоохоронців, якщо його визнають винним, йому загрожує до 15 років ув'язнення.

Також зараз розглядається питання про його екстрадицію. 

Нагадаємо, у Польщі, у місті Тшебниця, дорожня поліція затримала водія мінібуса, який перевозив у ньому 30 осіб. Транспортний засіб при цьому адаптований для перевезення тільки 2 людей.

Пов`язані новини