УКРАЇНА

Україна підпише декларацію щодо захисту прав болгарської меншини — МОН

29 березня, 2018 23:32
УКРАЇНА/Україна підпише декларацію щодо захисту прав болгарської меншини — МОН
Зберегти
Вигляд
Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає болгарську столицю Софію 26 квітня 2018 року для підписання Декларації про забезпечення прав осіб, що належать до болгарської національної меншини. Документ Гриневич підпише спільно з міністром освіти і науки Болгарії.

Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає болгарську столицю Софію 26 квітня для підписання Декларації про забезпечення прав осіб, що належать до болгарської національної меншини. Документ Гриневич підпише спільно з міністром освіти і науки Болгарії. 

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Гриневич зазначила, що у відомстві давно планували підписання цієї декларації.

Також міністерка розповіла, що в межах роботи над імплементацією рекомендацій Венеційської комісії щодо мовної статті Закону «Про освіту» провела низку консультацій з усіма меншинами.

Посол Болгарії Красимир Мінчев зауважив, що оприлюднений план дій МОН щодо мовного питання, на його думку, зберігає можливості для розвитку болгарської меншини в Україні.

Раніше посол Болгарії наголошував, що український закон про освіту дозволить нацменшинам володіти українською і рідною мовами.

Радниця Міністра освіти Болгарії Ліліана Друмева заявила про готовність допомогти з підвищенням кваліфікації вчителів болгарської мови в Україні.

1 листопада Україна та Болгарія домовилися спільно розробляти підручники з болгарської мови для болгарської меншини в Україні.

Пов`язані новини