УКРАЇНА

У «Спецтехноекспорті» заявляють про «велику кількість порушень» під час обшуків ГПУ

3 листопада, 2017 12:44
УКРАЇНА/У «Спецтехноекспорті» заявляють про «велику кількість порушень» під час обшуків ГПУ
Зберегти
Вигляд
У держпідприємстві «Спецтехноекспорт» також заявляють, що через дії правоохоронців «діяльність «Спецтехноекспорту» наразі фактично заблоковано».

У держпідприємстві «Спецтехноекспорт», службовців якого Генпрокуратура підозрює в розкраданні коштів, заявляють про те, що слідчі дії «були здійсненні з великою кількістю порушень», а також заявляють, що через дії правоохоронців «діяльність «Спецтехноекспорту» наразі фактично заблоковано».

Про це йдеться в оприлюдненій заяві компанії.

«Слідчі дії 27 жовтня 2017 року були здійсненні з великою кількістю порушень», – йдеться у тексті заяви.

Також в компанії прокоментували повідомлення прес-служби ГПУ про те, що, під час обшуків за місцем проживання директора «Спецтехноекспорту» було вилучено 120 тисяч доларів.

«Знайдені в оселі директора підприємства кошти – задекларовані, інформація про законне походження виявлених коштів в оселі керівника «Спецтехноекспорту» та їх декларування є відомою Державній фіскальній службі, а також відкритою для громадськості», – вказується в заяві.

При цьому у держпідприємстві заявляються, що «вилучення готівки відбулося за відсутності на це дозволу в ухвалі суду». 

«Наразі через ці слідчі дії діяльність «Спецтехноекспорту» фактично заблоковано», – підсумовують у компанії.

Своєю чергою, у ГПУ повідомляли про обшуки в рамках кримінального провадження про розкрадання службовцями «Спецтехноекспорту» 198 мільйонів гривень державних коштів шляхом виведення їх через фіктивні підприємства.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини