ENRU

У справі пожежі в Одесі затримано відповідального за пожежну безпеку табору

У справі про пожежу та загибель дітей у дитячому таборі в Одесі оголошено підозру двом посадовцям табору — директору та відповідальному за пожежну безпеку. Їх також затримано.

Про це повідомив радник глави поліції області Руслан Форостяк.

Як додає представник одеської поліції Сергій Шайхет, затриманих підозрюють у порушенні статті 270 частини 2 Кримінального кодексу — порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, які спричинили загибель людей.

У той же час Форостяк спростував раніше розповсюджену інформацію, що нібито у цій справі оголошено підозру керівниці творчого колективу дітей.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія».

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram