У справі про корупцію в ФІФА заарештовано двох президентів футбольних федерацій

default/У справі про корупцію в ФІФА заарештовано двох президентів футбольних федерацій
Зберегти
Вигляд

Влада Швейцарії заарештувала двох високопоставлених чиновників ФІФА за запитом Мін'юсту США. Як повідомляє Федеральне бюро юстиції Швейцарії (FOJ), не називаючи імена затриманих, їх підозрюють в отриманні хабарів за продаж маркетингових прав футбольних турнірів в Південній Америці та відбіркових матчів чемпіонату світу.

Як зазначає The New York Times, затримані - президент Конфедерації футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну (КОНКАКАФ) Альфредо Хавіта та голова Південноамериканської конфедерації футболу (КОНМЕБОЛ) Хуан Анхель Напоута. При цьому, серед чиновників, затриманих у четвер, немає Йозефа Блаттера, зазначає NYT.

Питання про екстрадицію заарештованих у США влада Швейцарії розгляне у четвер. Як наголошується в повідомленні FOJ, всі платежі чиновники отримували через американські банки.

У четвер вранці влада Швейцарії провела нову серію арештів у справі про корупцію в організації. Загалом були заарештовані більше десяти осіб. Частина з них були затримані в тому ж готелі Baur Au Lac в Цюріху, де в травні цього року швейцарська поліція заарештувала ряд високопоставлених чиновників ФІФА.

Сьогодні в Цюріху мало відбутися засідання виконкому ФІФА.