УКРАЇНА

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування у «справі Бузини»

27 червня, 2017 15:09
УКРАЇНА/Прокуратура Києва завершила досудове розслідування у «справі Бузини»
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Києва завершила досудове розслідування у резонансному кримінальному провадженні за фактом вбивства публіциста Олеся Бузини у квітні 2015 року у Києві.

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства публіциста Олеся Бузини у квітні 2015 року у Києві.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Підозрюваним Андрію Медведьку та Денису Поліщуку, а також їхнім адвокатам, вручені повідомлення про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та надано доступ для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування», — йдеться у повідомленні.

Зауважується, що у кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі та процесуальні дії.

До матеріалів досудового розслідування долучені висновки судової експертизи генетичної ідентифікації та відповіді на запити про надання міжнародної правової допомоги, які надійшли із США та Італії.

Дії підозрюваних кваліфіковано за п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України.

Обвинувальний акт буде передано до суду після завершення ознайомлення сторін із матеріалами досудового розслідування.

Нагадаємо, Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив.  Підозрювані у вбивстві - двоє жителів Києва Андрій Медведько і Денис Поліщук.

У липні 2016 року повідомлялося, що ГПУ відсторонить прокурора Гущесова від ведення «справи Бузини».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини