Московський окружний військовий суд задовольнив клопотання захисту щодо допиту замкомандира батальйону «Север» Руслана Гєрємєєва у справі з вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова

Московський окружний військовий суд задовольнив клопотання захисту щодо допиту замкомандира батальйону «Север» Руслана Гєрємєєва у справі з вбивства російського опозиціонера Боріса Нємцова. Про це повідомляє «Интерфакс».

Клопотання було подане адвокатом Ольгою Міхайловою, яка уточнила, що Гєрємєєв проходив службу разом із Зауром Дадаєвим, який є ймовірним вбивцею.

Прокурор підтримала клопотання. Думка сторони захисту розділилась — частина адвокатів підтримали клопотання, інші вирішили, що дані особи нічого нового повідомити не зможуть.

Крім того, що представники потерпілих у справі про вбивство опозиціонерів у суді заявили клопотання про допит президента Чечні Рамзана Кадирова.

Повідомляється, що дане клопотання в Московському окружному військовому суді –аявив адвокат Вадим Прохоров.

«Кадиров може мати відомості про вбивство Нємцова. Крім того, відомо про конфлікт Нємцова і Кадирова. Нємцов неодноразово критикував Кадирова», — обґрунтував своє клопотання адвокат.

Зазначається що, у справі з вбивства Боріса Нємцова на лаві підсудних наразі п'ятеро осіб: Заур Дадаєв, брати Анзор і Шадід Губашеви, Темірлан Ескерханов і Хамзат Бахаєв.

Кримінальна справа розглядається саме військовим судом, оскільки на момент інкримінованого йому злочину, Дадаєв служив у батальйоні «Север» МВД Росії.

Раніше повідомлялося, що свідок у справі Боріса Нємцова Сєргєй Агєєв не впізнав нікого з підсудних

Нагадаємо, Московський окружний військовий суд почав розгляд справи про вбивство Боріса Нємцова, що сталося у лютому 2015 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile