П’ятеро військових-трансгендерів у США подали позов до суду проти директиви президента країни Дональда Трампа, яка полягає у майбутній забороні таким людям служити в армії

П’ятеро військових-трансгендерів у США подали позов до суду проти директиви президента країни Дональда Трампа, яка полягає у майбутній забороні таким людям служити в армії.

Про це йдеться на сайті юридичної організації GLAD.

«Минулого року Міністерство оборони оголосило про те, що люди-трансгендери можуть служити відкрито. Мій досвід був дуже хорошим, і я продовжую служити. Я одружений, маю трьох дітей, а військові — це моє життя. Але тепер я турбуюся про майбутнє своєї родини», — сказав один з позивачів.

Імена п’яти позивачів приховані у повідомленні через побоювання щодо переслідування.

«Трамп заявив, що трансгендери — люди, які служили нашій державі з честю — більше не можуть служити. Це невиправдане скасування політики є руйнівним для цих солдатів і шкідливим для нашої країни», — сказала Дженніфер Леві, директор проекту «Право людини на трансгендерність».

Наприкінці липня президент США Дональд Трамп заявив, що уряд Штатів ухвалить згодом відповідне рішення про заборону трансгендерам служити в армії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: