У Сполучених Штатах батько придбав 6 квитків на різні авіарейси, аби відсвяткувати Різдво з донькою, яка працює стюардесою.

Хел Воган пролетів разом з донькою рейсами всередині країни — від Флориди на півдні до Детройта на півночі. Пірс Воган працює в американській авіакомпанії Delta Air Lines.

Історію родини розповів пасажир Майк Леві, який сидів у літаку поруч з Хелом Воганом, коли той вже повертався додому після Різдва.

«Поки ми з Хелом розмовляли, я сказав, що повертаюся додому. І тоді він мені розповів свою історію про те, як його донька працює стюардесою і як він літав разом з нею, аби відсвяткувати Різдво. Я був приголомшений і подумав, наскільки він феноменальний батько», — розповів пасажир.

Скільки грошей витратив Воган на шість квитків у святкові дні — не відомо.

Авіакомпанія Delta Air Lines дізналася про вчинок батька та також прокоментувала це: «Ми поважаємо усіх наших співробітників, які працюють на свята та забезпечують пасажирів Delta. І ми раді бачити прекрасного батька, який провів Різдво з донькою, навіть літаючи через всю країну на висоті 10 тисяч метрів».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Колядки, подарунки та родинне коло: як світ святкує Різдво західного обряду

Поділитись: