У каліфорнійському місті Новато чоловік погрожував спалити заправку. Правоохоронці шість годин вели з ним переговори: його вимогою була пачка цигарок. Але поліція дала чоловіку вейп через побоювання, що він може підпалити себе цигарками.

Чоловік посварився з працівниками заправки Circle K через проблеми з насосом, після чого він взяв каністру з бензином, вилив її на підлогу і намагався підпалити.

Поліція затримала його вже біля іншої заправки. Оскільки правоохоронцям здалось, що в нього є пістолет, то вони викликали спеціальну команду для переговорів. Чоловік погодився здатись тільки через шість годин переговорів. В нього була єдина умова — пачка цигарок.

Утім, працівники поліції боялись, що чоловік зможе підпалити себе з їх допомогою. Йому запропонували альтернативу — вейп, який передали за допомогою робота. У підсумку чоловік здався правоохоронцям, його звинуватили у спробі підпалу і вандалізму.

«Якщо ми можемо зробити щось для того, щоб не погіршувати ситуацію, наприклад, передати їжу, воду чи цигарки, і це допоможе мирно вирішити конфлікт — ми стараємось це зробити», — сказала лейтенант департаменту поліції Новато. 

Нагадаємо, у США поліція спіймала двох єнотів у яких підозрювали сказ, але насправді вони виявилися п’яними. Імовірно, вони наїлися яблук, що заграли.

Поділитись: