В американському штаті Каліфорнія чоловіка арештували за підозрою у крадіжці виграшного лотерейного білету на суму у понад 10 мільйонів доларів, йому загрожує до трьох років в'язниці.

Повідомляється, що наприкінці грудня мешканець каліфорнійського містечка Вакавіль придбав лотерейний квиток, і зігравши за ним, виграв понад 10 мільйонів доларів. У себе вдома чоловік розповів про виграш двом сусідам по кімнаті.

Для того, аби оформити і забрати виграш, чоловіка наступного дня відправився у місто Сакраменто. Однак, в офісі лотереї йому повідомили, що він приніс хибний білет.

Переможець запідозрив, що виграшний білет міг вкрасти і замінити один з його сусідів у той час, коли він спав. Чоловік звернувся у поліцію, яка у свою чергу, зв'язалась з офісом лотереї.

Через деякий час до офісу лотереї прибув один із сусідів жителя Вакавіля — Адула Саосонянг. Він приніс виграшний квиток і заявив, що хоче отримати 10 мільйонів.

Працівники лотереї підтвердили, що він дійсно має виграшний квиток, але грошей чоловікові не віддали, пообіцявши зв'язатись згодом.

Офіс лотереї спільно з правоохоронцями провів розслідування, дійшовши до висновку, що квиток дійсно викрав чоловік, який прийшов з виграшним квитком.

7 січня підозрюваного у крадіжці знову викликали в офіс лотереї нібито для отримання виграшу і заарештували його. Чоловікові загрожує від 1 року до 3 років в'язниці.

Наразі невідомо, чи віддадуть виграш справжньому власнику лотерейного білету.

Раніше повідомлялось, що у США пара знайшла виграшний лотерейний білет під час прибирання.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у США двоє власників лотерейних квитків Powerball виграли 687,8 мільйони доларів.

Поділитись: