Світ

У США чоловіку загрожує арешт через DVD-диск, який він не повернув у відеопрокат

7 липня, 2018 09:49
Світ/У США чоловіку загрожує арешт через DVD-диск, який він не повернув у відеопрокат
Зберегти
Вигляд
Жителю Сполучених Штатів загрожує арешт у разі несплати штрафу через DVD-диск, який він не повернув вчасно у відеопрокат.

Жителю Сполучених Штатів загрожує арешт у разі несплати штрафу через DVD-диск, який він не повернув вчасно у відеопрокат.

Про це повідомляє місцевий канал CBS 21.

Зазначається, що у 2014 році Лонні Перрі, коли мешкав у місті Клермор, штат Оклахома, взяв напрокат диск з комедією «Третій зайвий» з Марком Уолбергом у головній ролі.

Згодом, через проблеми з житлом, чоловік переїхав у інше місто, забравши із собою DVD-диск. Магазин відеопрокату кілька років намагався зв'язатися з Перрі і повернути диск, але через марні зусилля звернувся до місцевої прокуратури.

Правоохоронці відшукали американця, який на той час перебрався у місто Талса, і повідомили йому про борг.

За прострочений диск вимагають сплатити штраф у сумі 218 доларів, з яких 44 долари отримає відеопрокат, решту — отримає прокуратура. У разі несплати боргу Перрі випишуть ордер на арешт.

Чоловік заявляє, що готовий заплатити, однак наразі у нього немає таких грошей. «Я розумію, що відеопрокат робить те, що повинен. Але справу можна не доводити до арешту», — прокоментував Перрі.

Раніше повідомлялось, що мешканка Нової Зеландії повернула в бібліотеку книгу через 67 років.

Більше про:
# відео
# сша
Пов`язані новини