У серпні лікарі в передмісті Детройта, штат Мічиган, констатували, що 20-річна Тайша Бошамп померла, хоча насправді дівчина була жива й відкрила очі в похоронному бюро. Через помилку Тайша не отримала вчасно медичну допомогу й померла 20 жовтня через пошкодження мозку.

Про це повідомляє The New York Times.

Тайша від народження мала дитячий церебральний параліч та декілька інших медичних проблем. 23 серпня її родина викликала швидку допомогу, бо у дівчини почалися проблеми з диханням.

Четверо фельдшерів, які приїхали на виклик, намагалися реанімувати Тайшу, але вона не подавала ознак життя. Тоді медики зателефонували лікарю з відділення невідкладною допомогою й він констатував смерть, навіть не відвідавши місце події.

Згодом дівчину відвезли до похоронного бюро, де працівник помітив, що Бошамп дихає і відкрила очі. Лише після цього її госпіталізували у важкому стані та під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

Адвокат родини розповів, що Тайша померла через масивне пошкодження мозку, яке трапляється, якщо мозок позбавлений кисню. За словами юриста, дівчина була без додаткового кисню чотири години перш ніж її доставили до лікарні.

«Нашу улюблену Тайшу вдруге оголошують мертвою, але цього разу вона не повернеться», — йдеться у заяві родини Бошамп.

Крім того, сім'я подала позов на 50 мільйонів доларів проти міста Саутфілд та чотирьох фельдшерів пожежної частини Саутфілда, які приїхали на виклик.

Мер міста Кенсон Сівер заявив, що співчуває родині, але коментувати позов не буде, бо ведеться розслідування. У пожежній частині у серпні заявляли, що фельдшери дотримувалися усіх правил під час роботи. Попри це у фельдшерів анулювали ліцензію на проведення практики та відправили у відпустки.

А начальник пожежної частини припустив, що Тайша ожила через «синдром Лазаря» — ефект, коли людина повертається до життя без сторонньої допомоги після того, як її не вдалося реанімувати.

Поділитись: