У родини зі штату Орегон кішка народила шістьох кошенят, одне з них було з двома мордочками. Кошеня назвали Печиво та Підливка.

Про це повідомляє CNN.

Кошенятко народилося у середу, 20 травня. Один із власників кошеня BJ Кінг розповів, що вони з дружиною були шоковані, коли побачили незвичну тваринку, але були раді доглядати за Печивом та Підливкою.

Зазвичай такі кошенятка проживають лише один день. Хоча є кішка Френк і Луї, яка прожила 15 років і навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Печиво та Підливка має лише один мозок, але може їсти двома ротиками. Так, родина Кінгів вирішила взяти на себе більше обов'язків мами-кішки, щоб не дати кошенятку померти. Вони годували його кожні 2 години, навіть ставили будильник вночі, щоб не забути погодувати кота.

«Ми дуже обережно постійно його гріємо. Більшість часу він сидить у сорочці дружини», — сказав BJ Кінг.

Проте 24 травня господарі повідомили, що кошенятко померло. Печиво та Підливка прожило 4 дні.

«Кошеня дуже добре харчувалося, багато їло, але не росло.Такому маленькому хлопцю важко підтримувати велику голову з двома мордочками. Ми дякуємо всім, хто був добрим до нашого кошеня та молився за нього», — написали господарі Печива та Підливки.

Коти з двома мордочками відомі як «коти-янус», названі на честь римського бога Януса, якого зображали з двома обличчями.

Поділитись: