В американському штаті Аризона поліція оштрафувала чоловіка, який посадив в автівку скелет, щоб мати можливість рухатися по спеціальній смузі на трасі для водіїв із пасажирами.

Про це повідомляє Управління громадської безпеки Аризони.

Зазначається, що скелет сидів на передньому сидінні. Він був одягнений у картуз із камуфляжним принтом та обгорнутий у марлю. Аби скелет зберігав пряму поставу, порушник — 60-річний місцевий житель — зафіксував його положення за допомогою коробок.

«Гадаєте, що можете рухатися смугою для водіїв із пасажирами зі скелетом на передньому сидінні! Це смертельна помилка!» — написало Управління громадської безпеки Аризони у своєму Twitter.

За словами речника управління Рауля Гарсії, щороку працівники відомства зупинять близько 7000 водїів, які незаконно користуються спеціальними смугами для автівок із пасажирами. Але це вперше вони знайшли в автівці скелет, а не, приміром, манекен, як це було в квітні 2019 року.

Смуга HOV (англійською — «High Occupancy Vehicle Lane») — смуга руху на автомобільній дорозі, відділена від інших смуг спеціальною дорожньою розміткою або фізичним бар'єром, що призначена лише для транспортних засобів, у яких їдуть водій та один або більше пасажирів.

Такі смуги створюються для того, щоб збільшити середнє завантаження авто пасажирами і тим самим зменшити дорожні затори та забруднення повітря.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile