Влітку цього року у Йеллоустонському національному парку у США внаслідок падіння загинув чоловік. Журналісти з'ясували, що 53-річний Джефф Мерфі загинув у пошуках скарбу, захованого американським колекціонером і мільйонером Форрестом Фенном.

Влітку цього року у Йеллоустонському національному парку у США внаслідок падіння загинув чоловік. Журналісти з'ясували, що 53-річний Джефф Мерфі загинув у пошуках скарбу, захованого американським колекціонером і мільйонером Форрестом Фенном. Він став четвертою людиною, яка загинула, шукаючи скарб.

Про це повідомляє The Washington Post.

«Джефф Мерфі загинув внаслідок смертельного падіння в Йеллоустонському парку у червні. За словами посадовців, він шукав скриню з коштовностями вартістю $2 млн, заховану Форрестом Фенном», — повідомляє газета.

«Скарби Фенна» — скарб вартістю понад $2 млн, захований у Скелястих горах у США колишнім арт-дилером і колекціонером, ветераном В'єтнаму і археологом Форрест Фенном.

За його словами, у скрині — старовинні монети, золоті самородки, обручка XVII століття, діаманти, сапфіри, смарагди, китайські нефритові фігурки та індійські браслети епохи Колумба.

Сам Фенн заявив, що планує повернутися і забрати його, коли вартість коштовностей перевищить $10 млн.

Колекціонер та мільйонер Форрест Фенн заховав скарб у горах 8 років тому Фото: screenshot

87-річний Фенн раніше у своїй книзі «Пристрасть погоні» розповідав, що за час, відколи він заховав скарб (у 2010 році), вже 65 тисяч людей намагалися знайти його, троє загинули під час пошуків.

Джефф Мерфі став четвертою жертвою пошуків «скарбів Фенна».

У Минулому році у Китаї на дні річки знайшли 10 тисяч монет часів династії Мін.

Поділитись: