ENRU

У США почали продавати 3D-принтер для друку зброї

Американська компанія Defense Distributed розпочала продаж настільного 3D-принтера Ghost Gunner 2, здатного надрукувати пістолет.

Про це пише Wired.

Ghost Gunner 2 — це мініатюрний фрезерний верстат, який дозволяє виготовляти зброю зі спеціальних алюмінієвих заготовок, йдеться в повідомленні.

Принтер створив юрист і винахідник Коді Вілсон, який раніше створив на 3D-принтері перший у світі робочий зразок пластикового однозарядного пістолета The Liberator.

Зазначається, що новий пристрій Вілсона призначений для того, щоб «кинути виклик самій суті контролю над вогнепальною зброєю».

«Цей верстат принижує владу, яка хоче принизити нас», — заявив Вілсон, який виступає за право американців виробляти, зберігати, носити і використовувати вогнепальну зброю.

При наявності електронних креслень власник Ghost Gunner 2 може виготовити більшість деталей зброї, за винятком пружин і стовбурів.

Верстат Ghost Gunner 2 оцінюється в $1675, а заготовки для зброї — приблизно по $100 кожна. Креслення зброї у форматі .dd викладені у вільний доступ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram