У США шанувальник подав до суду на Мадонну через перенесення нею часу концерту.

«Є дещо, що усім вам потрібно зрозуміти. Королева ніколи не запізнюється» — сказала Мадонна шанувальникам, сидячи на піаніно під час концерту в Лас-Вегасі цього тижня, та опублікувала відео з виступу у Twitter.

Попри хвилю захвату, яка лунала з натовпу, не всі шанувальники погодилися з такою тезою. Наприклад, один фанат з Флориди Нейт Голландер вирішив подати до суду на співачку за її пізні концерти.

Голландер подав позов проти Мадонни до суду округу Маямі-Дейд. Він стверджує, що зміна часу початку шоу — це порушення договору між співачкою та покупцем квитків.

У серпні, коли Голландер купив квитки на шоу Мадонни 17 грудня на пляжі Fillmore Miami, концерт повинен був розпочатися о 20:30. Але 23 жовтня Мадонна та Live Nation змінили час початку цього шоу та кількох інших на 22:30 вечора, йдеться у заяві.

Для таких людей, як Голландер, які придбали квитки і зараз не хочуть відвідувати концерт так пізно, не передбачене відшкодування вартості квитка, стверджує позивач. А спроби перепродажу не компенсують втрачені гроші, оскільки квитки зараз «зазнали надзвичайної втрати цінності» через зміну часу, вважає він. 

Голландер початково купив три квитки на шоу Мадонни в Маямі-Біч, витративши 1 тисячу 25 доларів, зазначив він у позові. Але оскільки показ шоу перенесли на більш пізній час, він стверджує, що він та інші власники квитків «зазнали збитків».

Поділитись: