Компанія Axon спільно з концерн-виробником дронів DJI розробили для правоохоронних відомств США патрульні безпілотники в рамках програми Axon Air.

Компанія Axon спільно з концерн-виробником дронів DJI розробили для правоохоронних відомств США патрульні безпілотники в рамках програми Axon Air.

Про це повідомляє Gizmodo.

Зазначається, що безпілотники використовуватимуть для пошуково-рятувальних операцій, реконструкції ДТП та відстежування криміногенної ситуації, а також для збору доказів. 

Передбачається, що сервіс Evidence.com буде обробляти дані з камер дронів.

«Співпраця в межах DJI Axon Air буде зміцнювати і розширювати можливості правоохоронців у сфері захисту громадської безпеки, реагування на надзвичайні ситуації та порятунку життів», — зазначив директор по Північній Америці в DJI Майкл Перрі. 

Нагадаємо, компанія Google не продовжуватиме співпрацю з Міністерством оборони США в межах проекту Project Maven.

Раніше ЗМІ повідомили, що керівництво Google намагались приховати свою співпрацю з Пентагоном в межах проекту Project Maven.

Нагадаємо, близько десятка співробітників Google вирішили звільнитися в знак протесту проти співпраці компанії з Пентагоном в рамках програми Project Maven.

Зазначається, що в межах програми Project Maven Google розробляє для американських військових штучний інтелект, який міг би аналізувати відео з безпілотників і автоматично відокремлювати неживі об'єкти від людей.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile