У США від коронавірусного захворювання помер 91-річний Вілсон Рузвельт Джерман — колишній дворецький Білого дому, який працював там при 11 президентах.

Про це повідомила його внучка Шанта Тейлор Гай, передає CNN. Вона розповіла, що дідусь помер 16 травня.

«Він був справжнім. Він був тихим, але суворим чоловіком. Дуже відданий, ніколи не метушився і не скаржився. Завжди говорив, що прожив благословенне життя», — пригадує вона.

Джерман працював у Білому домі понад 50 років — з 1957 по 2012 рік. Він починав як прибиральник, а до дворецького його підвищила Жаклін Кеннеді, дружина президента Джона Кеннеді.

Гай уточнила, що Джерман спочатку звільнився з Білого дому в 1997 році, але повернувся туди у 2003 році. 

Гей також розповіла, що її дідусь переніс інсульт у 2011 році, і Обама допоміг забезпечити його доглядом у лікарні й навіть присилав квіти. 

Мішель Обама заявила у коментарі CNN у четвер, що її родині пощастило, що вони познайомилися з Джерманом і що у нього щедрий дух.

«Вілсон Джерман своєю добротою та турботою допоміг зробити Білий дім домом для десятиліть перших сімей, включаючи нашу», — сказала колишня перша леді. — «Його служіння іншим — його готовність піти вище і далі за країну, яку він любив, — це спадщина, гідна його щедрого духу. Нам пощастило, що ми його знали. Барак і я відправляємо нашу найщирішу любов і молитви до його сім’ї».

Колишня перша леді Гілларі Клінтон написала твіт, що вона та колишній президент Білл Клінтон сумують через смерть Джермана.

Також співчуття родині Джермана висловила Дженна Буш Хагер, дочка колишнього президента Джорджа Буша та колишньої першої леді Лаури Буш. Вона також поділилася заявою батьків, які пам’ятали Джермана як «хорошу людину».

«Він був першою людиною, яку ми побачили вранці, коли ми виходили з резиденції, і щовечора, коли ми поверталися», — пригадав Джордж Буш.

Поділитись: