Федеральна авіаційна адміністрація США попередила про можливі проблеми датчиками контролю польоту у 246 нових лайнерів Boeing 737 Max. Ця несправність може призвести до аварії літака.

У заяві відомства зазначено, що 45 з цих 246 авіалайнерів обслуговують рейси американських авіакомпаній.

Проблеми стосуються датчик, який визначає кут нахилу літака — він може давати хибні дані, що може спричичинити складнощі в управлінні лайнером, зокрема йдеться про можливе надмірне опускання носа літака, різку втрати висоти і «можливе зіткнення з землею», поянсили у відомстві.

Федерація також випустила для пілотів рекомендацію з експлуатації нових Boeing. Раніше корпорація Boeing розіслала авіакомпаніям уточнену інструкцію по Boeing 737 MAX. Це сталося після розслідування катастрофи пасажирського літака, що належав авіакомпанії Lion Air, біля Індонезії.

Нагадаємо 29 жовтня в Індонезії розбився пасажирський літак зі 188 людьми на борту. За кілька хвилин після зльоту він втратив зв’язок з диспетчерами та впав у море. Рятувальники заявили, що у катастрофі ніхто не вижив. Українське міністерство закордонних справ повідомило, що українців серед пасажирів не було.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Катастрофа літака в Індонезії: що відомо

Ця авіакатастрофа є наймасштабнішою в Індонезії з грудня 2014 року, коли літак авіакомпанії AirAsia летів до Сінгапура та впав у море. Тоді загинули 162 людини.Поділитись: