УКРАЇНА

У США пов'язують покращення відносин з Росією із ситуацією в Україні

УКРАЇНА/У США пов'язують покращення відносин з Росією із ситуацією в Україні
Зберегти
Вигляд

Поліпшення двосторонніх відносин між США і Росією залежить від вирішення української проблеми, заявила радник американського президента з питань нацбезпеки Сьюзан Райс.

«Напруженість у наших відносинах з Росією в широкому плані буде зберігатися до вирішення певною мірою української проблеми, санкції США і Європи до цього будуть продовжені», – сказала Райс в інтерв'ю Washington Post.

Вона додала, що президент США Барак Обама переконаний, що до кінця його терміну перебування на посаді глави держави Мінські угоди щодо України вдасться втілити в життя.

«Це те питання, яке можна вирішити до кінця терміну роботи нинішньої адміністрації, якщо росіяни продемонструють на практиці достатню політичну волю», – сказала вона.

Адміністрація Обами буде діяти до кінця 2016 року незалежно від підсумків президентських виборів в листопаді.

Райс зазначила: «Ми сподіваємося, що Росія хоче вирішення цієї проблеми, і у нас є підстави вірити в те, що вони можуть це зробити, а також в те, що у нас є час, засоби та інструменти для цього».

За її словами, навіть за наявності розбіжностей з важливих міжнародних питань, Вашингтон продовжує взаємодію з Москвою щодо проблем, «в яких Росія є ключовим гравцем».

До них Райс віднесла реалізацію на практиці угоди щодо іранського атома, проблеми Сирії, Афганістану, КНДР.

Раныше у Держдепі США заявили, що готові посилити санкції проти Росії.

Пов`язані новини