Світ

У США пропонують посилити правила видачі віз та грін-карт

23 вересня, 2018 10:56
Світ/У США пропонують посилити правила видачі віз та грін-карт
Зберегти
Вигляд
Адміністрація президента США Дональда Трампа запропонувала посилити вимоги для іммігрантів та відмовляти у видачі грін-карт тим, хто отримує певні пільги.

Адміністрація президента США Дональда Трампа запропонувала посилити вимоги для іммігрантів та відмовляти у видачі грін-карт тим, хто отримує певні пільги.

Про це повідомляє Politico з посиланням на документ Департаменту внутрішньої безпеки.

Так, іммігрантам можуть відмовляти у видачі віз або посвідки на проживання у разі, якщо ці люди користуються державною допомогою, або, на думку уряду США, можуть це зробити в майбутньому.

Під державною допомогою розуміються талони на харчування, субсидії на ліки за програмою медичних послуг Medicaid і Medicare Part D та тимчасова допомога бідним родинам.

Видання зазначає, що такий крок може змусити мільйони малозабезпечених родин обирати між державною допомогою та постійним проживанням у Штатах. Противники ініціативи побоюються, що в кінцевому рахунку такі обмеження залишать дітей без продуктів харчування та доступу до медицини.

Пропозиція обмежити видачу грін-карт стоється навіть тих, хто вже легально перебуває в США, наприклад, за візою.

Раніше NBC News повідомляв, що Білий дім планує ускладнити здобуття громадянства США для легальних іммігрантів.

Нагадаємо, що США відмовилися від участі у глобальному договорі ООН щодо міграції.

У липні 2018 року Дональд Трамп вкотре закликав скасувати лотерею Green Card. Також Трамп заявляв, що нелегальних іммігрантів у СШАпотрібно депортувати без суду.

Більше про:
# іммігранти
# США
Пов`язані новини