Життя

У США спецназ застрелив чоловіка через заяву гравця у Call of Duty

31 грудня, 2017 09:26
Життя/У США спецназ застрелив чоловіка через заяву гравця у Call of Duty
Зберегти
Вигляд
Спецназ застрелив жителя міста Вічіта в Канзасі Ендрю Фінча через помилкове повідомлення про захоплення заручників в його будинку.

Спецназ застрелив жителя міста Вічіта в Канзасі Ендрю Фінча через помилкове повідомлення про захоплення заручників в його будинку. Спецпризначенів направив один з гравців у Call of Duty, який хотів помститися суперникові після сварки, повідомляє The New York Times. 

Чоловік став жертвою своттінга — повідомлення про неправдивий злочин, в основному, про закладену бомбу або заручників, у надії направити силовиків до будинку суперника. Але Фінч навіть не мав відношення до гри. 

Виявилося, що один з чоловіків передав знайомому своттеру адресу другого. Приятель подзвонив в поліцію з неправдивим повідомленням про захоплення заручників, але вказав неправильну адресу і поліція приїхала до будинку Фінча. 

Поліції він сказав, що той посварився з матір'ю, застрелив батька і взяв в заручники матір, брата і сестру. Коли співробітники правоохоронних органів приїхали за вказаною адресою, один зі спецпризначенців відкрив вогонь і вбив Фінча, який стояв у дверях будинку. 

У поліції заявили, що Фінч був неозброєний, але відмовився піднімати руки по команді поліцейського, і той злякався, що у Фінча є зброя.

29 грудня поліція Лос-Анджелеса заарештувала Тайлера Барріса, який телефонував до поліції.

Його також підозрюють у причетності до інших епізодів своттінгу. В основному він повідомляв про неправдиве замінування в громадських місцях.

Пов`язані новини