Президент США Дональд Трамп створив Національний центр з відбору іммігрантів і здобувачів американської візи.

Президент США Дональд Трамп створив Національний центр з відбору іммігрантів і здобувачів американської візи.

Про це повідомляє прес-центр Білого дому.

Нове відомство покликане покращити роботу щодо ідентифікації людей, які становлять загрозу національній безпеці і безпеці кордонів США.

«Національний центр з відбору буде краще координувати іммігрантів в одному місці, дозволяючи офіційним особам якісніше використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні», — йдеться в повідомленні.

Прес-секретарка Білого дому Сара Сандерс запевнила, що робота нового центру не буде порушувати цивільні права і свободи.

«Нинішня робота федерального уряду з відбору (іммігрантів) ведеться безсистемно, що заважає нашим можливостям рівнятися на нинішні загрози. Національний центр з відбору буде краще координувати цю діяльність в одному місці, дозволяючи офіційним особам краще використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні», — пояснила Сандерс.

Раніше Трамп заявляв, що хоче бачити у США мігрантів, які приїжджають з будь-яких країн.

20 січня 2018 року президент США Дональд Трамп підписав документ, що продовжує закон про стеження за іноземцями. Закон дозволяє протягом року без постанови суду вести спостереження за іноземними організаціями і фізичними особами за межами США, якщо це відповідає інтересам національної безпеки.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2018 року Трамп заявив про намір надати громадянство 1,8 мільйона людей, які прибули до США дітьми.

/Марина Балан

Поділитись: