Федеральна прокуратура США розслідує справу проти китайської компанії Huawei за звинуваченням у крадіжці комерційної таємниці у підприємств США і невдовзі може пред'явити офіційне обвинувачення. Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, передає Reuters.

Газета The Wall Street Journal, посилаючись на співрозмовників, ствержує, що однією із сфер розслідування є технологія пристрою, який американська компанія T-Mobile використовувала для тестування смартфонів.

Розслідування розпочали у зв'язку з цивільними позовами проти Huawei, зокрема, у Сіетлі, де Huawei суд визнав винною в незаконному привласненні технології компанії T-Mobile.

Представник Huawei і прес-секретар прокурора США у західному районі Вашингтона відмовилися від коментарів щодо справи.

Нагадаємо, що 1 грудня в Канаді затримали дочку засновника китайської компанії Huawei, фінансову директорку Мен Ванчжоу. Її затримали у Ванкувері на запит Сполучених Штатів, які розслідують можливе порушення компанією торговельних санкцій проти Ірану.

Затримання Ванчжоу стало новим загостренням у торгових відносинах США та Китаю, які погодилися призупинити введення мит на товари.

Згодом у Польщі затримали двох співробітників Huawei за підозрою у шпигунстві на користь Китаю.

Поділитись: