Життя

У США від пекарні вимагають прибрати «любов» зі складу печива

5 жовтня, 2017 09:53
Життя/У США від пекарні вимагають прибрати «любов» зі складу печива
Зберегти
Вигляд
Адміністрація США з контролю за продуктами і ліками написала звернення до пекарні Nashoba Brookу з прохання прибрати «любов» з переліку інгредієнтів, які входять до складу граноли — фірмових снеків пекарні.

Адміністрація США з контролю за продуктами і ліками написала звернення до пекарні Nashoba Brook з прохання прибрати «любов» з переліку інгредієнтів, які входять до складу граноли — фірмових снеків пекарні.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Ваша випічка Nashoba Granola містить у списку інгредієнтів «любов». «Любов» не може бути інгредієнтом, оскільки вважається проміжним матеріалом і не може входити до складу граноли», — йдеться у повідомленні.

Директор пекарні Джон Гейтс в інтерв'ю виданню повідомив, що вони Nashoba Brook називає любов інгредієнтом, бо «так відчував Джордж Оруелл».

«Люди запитують нас, що робить наше печиво настільки хорошими. Приємно, що пекарня може сказати, що до їх складу входить любов... Подібні ситуації, коли уряд говорить нам, що ми не можемо вказувати «любов» як інгредієнт, виглядають безглуздо», — заявив він.

Гранола — традиційний у США снек та страва для сніданку з нього, що містить вівсяну крупу, горіхи і мед, іноді рис, які зазвичай запечені до хрусткого стану.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# пекарня
# сша
Пов`язані новини