У Сполучених Штатах 13 листопада розпочнеться продаж книги колишньої першої леді, дружини 44-го президента США Мішель Обами — «Становлення».

Книга має три розділи: «Стаючи мною», «Стаючи нами» і «Стаючи великим».

Продавати книжку будуть 24-а мовами, її обсяг — 426 сторінок.

У першій частині Машель Обама аналізує Чикаго та його мешканців. Як зазначило в рецензії видання Washington Post, цей розділ нагадує читачам про наявність ступеня магістра соціології Мішель у Принстонському університеті.

У другій частині книги колишня перша леді розповідає історію стосунків з Бараком Обамою, а в третій — про публічність свого подружжя, зокрема, як це жити під постійним наглядом суспільства.

Мішель у книзі розповіла, що 20 тому в неї був викидень. Для того, аби зачати двох доньок — Малію та Сашу Мішель вдалася до екстракорпорального запліднення.

«Я відчувала, що зазнала невдачі, тому що не знала, наскільки поширені викидні, тому що ми не говоримо про них. Ми залишаємося наодинці з власним болем, думаючи, що з нами щось не так», — розповіла Мішель в ефірі телеканалу ABC.

Також вона написала про відвідування зі своїм чоловіком психолога, зазначивши, що психотерапія стала для подружжя способом «навчитися обговорювати суперечки».

Не забула Мішель і про Трампа. У своїй книзі вона написала, що ніколи не пробачить його за чутки про місце народження Обами.

Нинішній президент США неодноразово заявляв, що 44-ий президент Барак Обама народився не в США, а в Кенії. У цих словах Трампа Мішель вбачала потенційну небезпеку для своєї родини — «Уся ця історія була божевільною та підлою, а в її основі лежали ксенофобія і нетерпимість... Що було б, якби хтось з нестабільною психікою зарядив пістолет і поїхав до Вашингтону?».

Також вона написала, що дуже розлютилася, коли почула вихваляння Трампа про «можливість хапати жінок за промежини».

Як зазначає BBC, за місяць до президентських виборів у США The Washington Post опублікувала запис 2005 року зі зйомок телепрограми Access Hollywood.

На ньому Трамп сказав:

«Я відразу цілую красунь. З ходу, навіть не чекаю. Коли ти зірка, вони дозволяють тобі це робити, що завгодно дозволяють. Схопити за промежину. Вони дозволяють тобі все».

Пізніше він вибачився, проте втратив деяких прихильників, навіть у своїй партії.

Уже з 12 листопада Мішель Обама поїде в промотур на підтримку книги у США та інших країнах.

Поділитись: