Технології

У США вперше схвалили генну терапію для лікування раку

31 серпня, 2017 22:37
Технології/У США вперше схвалили генну терапію для лікування раку
Зберегти
Вигляд
У США схвалили застосування генної терапії для лікування гострого лімфобластного лейкозу. Це вперше, коли такий спосіб у медицині проти раку схвалили в управлінні з контролю за продуктами харчування і ліками

У США схвалили застосування генної терапії для лікування гострого лімфобластного лейкозу. Це вперше, коли такий спосіб у медицині проти раку схвалили в управлінні з контролю за продуктами харчування і ліками.

Про це повідомляє BBC.

Регулятор заявив, що це рішення є «історичним моментом» і зараз з цим новим шляхом медицина «робить крок уперед».

Фармкомпанія Novartis заявила, що терапія «живими ліками» коштуватиме 475 тисяч доларів. Ймовірність позитивного результату терапії складає 83%.

Для кожного пацієнта індивідуально розробляють лікування, на відміну від традиційних методів, таких як хірургія та хіміотерапія.

Суть нового шляху в медицині полягає у тому, що у пацієнта вилучають з крові його власні білі кров’яні клітини (лейкоцити), які складають частину імунної системи людини. Потім їх генетично «перепрограмовують» для пошуку та знищення раку. Надалі ці «оновлені» клітини знову вживлюють пацієнту, де вони знаходять «мішень», розмножуються та вбивають рак.

ЧИТАЙТЕ: Хвору на рідкісну форму раку британку після смерті заморозили, щоб оживити та вилікувати у майбутньому.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини