Світ / США

У США запропонували виділити $1 млрд Європі для протидії РФ в енергетичній сфері

Прес-служба сенатора
Світ/США/У США запропонували виділити $1 млрд Європі для протидії РФ в енергетичній сфері
Зберегти
Вигляд
Сенатори США Кріс Мерфі і Рон Джонсон запропонували допомогти Європі в енергетичній сфері з метою протидії впливу Росії та російському пануванню на енергоринку.

Двопартійний законопроект називається «Акт про безпеку та урізноманітнення європейської енергетики» і має за мету надати США нові засоби протидії російському впливу.

«Ми правильно зробили, коли інвестували мільярди доларів у сферу оборони країн східної Європи, але давайте не забувати про небезпеку мертвої хватки, в якій Росія тримає Європу», — сказав сенатор Мерфі.

Законопроект передбачає виділення 1 мільярда доларів для інвестицій в стратегічно важливі енергетичні проекти в країнах центральної та східної Європи в період з 2019 по 2023 роки.

Також у документі підкреслена необхідність політичної та дипломатичної підтримки з боку Державного департаменту США для забезпечення ефективності змін в енергетичній сфері. Крім того, пропонується фінансувати діяльність Агенції з торгівлі та розвитку США з метою технічної і практичної допомоги в реалізації цих проектів.

Нагадаємо, в кінці вересня президент США Дональд Трамп підписав «Закон про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік», який передбачає 250 мільйонів доларів для підтримки України.


Більше про:
# росія
# США
Пов`язані новини