Американська берегова охорона повідомила, що число перехоплених у морі кубинців, які намагаються дістатися берегів США, з кожним днем збільшується на тлі розширення контактів Вашинґтону з Гаваною.

Про це повідомляють ABCNews.

Згідно з заявою берегової охорони, американська влада в поточному році мала справу з 7358 кубинцями, які ризикуючи життям прямували до США. Це на 65% більше відносно 4473, нарахованих минулого року.

Таке зростання спостерігається протягом останніх двох років. Мігранти бояться, що дружня політика між США та Кубою, яка дозволяє потрапити до штатів, може урватися в будь-який момент.

Перехоплених у морі кубинців, як правило, повертають додому. За даними берегової охорони, лише з 22 вересня було репатрійовано 232 кубинця.

Американська влада попереджає мігрантів про наближення урагану Метью в Карибському морі. Він може становити реальну загрозу для життів мігрантів, які намагаються переплисти затоку на саморобних човнах.

Раніше берегова охорона США повідомляла, що шукає близько 20 кубинських мігрантів, які перебували на борту саморобного судна, що перекинувся неподалік від архіпелагу Флорида-Кіс.

Поділитись: