Суд округу Йорк американського штату Північна Кароліна засудив до 25 років ув’язнення жінку, яка додавала своєму чоловікові в їжу краплі для очей, а потім спостерігала, як він помирав. Засуджена стверджує, що стала жертвою домашнього насилля.

Вирок було оголошено в четвер, 16 січня, повідомляє місцевий телеканал WSOC-TV.

Лана Клейтон додавала чоловікові, Стівену, «Візин» до води протягом кількох днів у липні 2018 року, після чого його знайшли мертвим у своєму будинку.

Спершу вона заявила поліції, що він сам додавав собі краплі для очей до кави, аби стимулювати роботу кишечника. Експерти не повірили в цю версію, після чого Лана Клейтон розповіла, що сталося, й визнала свою провину.

За словами жінки, вона була сьомою дружиною Стівена Клейтона. Він її «бив, штовхав і душив». Адвокати Лани стверджували, що в дитинстві вона стала жертвою сексуального насилля, страждає на посттравматичний стресовий розлад і навіть намагалася покінчити із собою.

Утім слідчі у справі не знайшли доказів насилля чоловіка Клейтон над нею.

«Я дозволила емоціям дати мені зробити щось за кілька миттєвостей, чого я ніколи не забуду. Я мимохіть додала «Візин» у напій Стівена з тим, щоб він почувався погано й некомфортно. Я була травмована через насилля й просто хотіла, щоб він мене облишив», — заявила Лана в суді.

Родичі померлого не повірили Клейтон.

«Вона обдурила чи не найкращого чоловіка, якого я знала за своє життя, — заявила брати Стівена Розмарін Клейтон-Леслі. — Мій брат помер жахливою смертю. Думаю, він чимдуж хапався за життя». Вона також додала, що без свого чоловіка Лана Клейтон була «ніким».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile