Світ

У США засуджений до довічного терміну написав бестселер — в’язниця вимагає віддати гонорар

20 лютого, 2018 17:05
Світ/У США засуджений до довічного терміну написав бестселер — в’язниця вимагає віддати гонорар
Зберегти
Вигляд
Ув'язнений Кертіс Докінз, який відбуває довічне ув'язнення у в'язниці в американському штаті Мічиган, написав книгу, яка стала бестселером.

Ув'язнений Кертіс Докінз, який відбуває довічне ув'язнення у в'язниці в американському штаті Мічиган, написав книгу, яка стала бестселером.

Про це пише The Guardian.

Збірка оповідань про тюремне життя «Готель Грейбар» побачила світ в липні минулого року. Видавництво Simon&Schuster виписало Докінз аванс за книгу у $150 тисяч.

Однак права на гонорар Докінза заявило управління в'язниць Мічигану. Влада штату вважає, що ці кошти не можуть бути передані родині ув’язненого і повинні піти на оплату утримання Докінза у в'язниці.

Мічиган — один з більш ніж 40 штатів, закони яких дозволяють вимагати з ув’язнених кошти на оплату їх утримання у в'язниці. У 2017 році владі Мічигану вдалося зібрати в цілому $3,7 мільйона з 294 ув'язнених.

Витрати на утримання Кертіса Докінза у в'язниці влади Мічигану оцінюють в $72 тисячі.

У 2004 році на Хеллоуїн Докінз, у якого в той момент була наркотична залежність, при спробі пограбування убив одну людину й утримував в заручниках ще одного. Його засудили до довічного ув'язнення без права просити про помилування.

Пов`язані новини