У Сполучених Штатах створили петицію із пропозицією перейменувати руйнівний ураган «Ірма» в «Іванку», «на честь»дочки президента країни Іванки Трамп.

У Сполучених Штатах створили петицію із пропозицією перейменувати руйнівний ураган «Ірма» в «Іванку», «на честь» дочки президента країни Іванки Трамп.

Про це йдеться на сайті петицій.

У тексті-заклику до перейменування наголошується на тому, що ураган «Харві» був яскравим прикладом того, як зміни клімату впливають на збільшення потужності і небезпеки ураганів.

Наразі вже 9,5 тисяч осіб із 10 тисяч необхідних підписали петицію.

«На жаль, адміністрація Трампа продовжує відкидати назад прогрес  у поліпшення клімату, що лише збільшить небезпеку майбутніх штормів», — зазначається в повідомленні.

Щодо Іванки Трамп, у петиції сказано, що незважаючи на її обіцянку вплинути на батька у питанні кліматичних змін, вона спокійно «прийняла куці спроби адміністрації щось вдіяти» проти заяв президента.

Нагадаємо, 1 червня цього року президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з підписаної попередньою адміністрацією Барака Обами Паризької кліматичної угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід США з кліматичної угоди: Як Трамп «потопив» Мальдіви. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: