У США жінка, яка перебувала у вегетативному стані протягом майже 10 років, завагітніла і народила дитину. Поліцейські підозрюють сексуальне насильство у медичному закладі, розпочато розслідування.

Жінка постійно перебувала у своїй кімнаті у медичному центрі у місті Фенікс, штат Арізона. Медичний центр організації Hacienda HealthCare надавав пацієнтці цілодобову допомогу.

Американка, ім'я якої не розголошується, народила через кілька днів після Різдва.

«Вона почала стогнати, але ніхто не розумів, що відбувається... Ніхто зі співробітників не знав, що вона була вагітна, поки вона не народила», — повідомив на анонімних засадах працівник лікарні журналістам.

29 грудня завдяки допомозі однієї з медсестер установи пацієнтка народила здорового хлопчика.

Ймовірне сексуальне насильство над жінкою викликало шквал критики на адресу медичного центру.

Представник поліції Фенікса повідомив The Washington Post, що правоохоронці проводять розслідування, водночас не розкрив подробиць справи.

Центр Hacienda HealthCare — некомерційна організація, яка має близько 40 програм, у межах яких обслуговують понад 2500 хворих на рік в штаті Арізона.

В організації заявили, що зараз «повністю працюють над тим, щоб зрозуміти, що відбулось, адже це безпрецедентне питання».

У зв'язку з інцидентом нікого не заарештували. Також наразі незрозуміло, чи є у цій справі підозрювані.

Раніше ми повідомляли, що у лікарні американського міста Меса в Арізоні майже одночасно завагітніли 16 медсестер.

Вегетативний стан — це відсутність можливості до невимушеної ментальної активності через значні ушкодження чи дисфункцію півкуль головного мозку. При вегетативному стані смерті мозку немає, проте втрачена можливість людини прийти до тями.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile