Життя

У США жінка за один день виграла у лотерею понад $1 мільйон

16 листопада, 2017 19:04
Життя/У США жінка за один день виграла у лотерею понад $1 мільйон
Зберегти
Вигляд
Жінка в американському штаті Північна Кароліна двічі за день виграла у лотерею. Сума її виграшу склала понад 1 мільйон доларів.

Жінка в американському штаті Північна Кароліна двічі за день виграла у лотерею. Сума її виграшу склала понад 1 мільйон доларів. На сьогодні це є рекордною сумою, яку вигравали у лотерею.

Про це повідомляє USA Today.

Мішель Шафлер сказала, що зазвичай вони з чоловіком не грають у лотерею, однак того дня у них було кілька зайвих доларів у кишені, тож вони вирішили спробувати.

Спершу, придбавши купон на максимальний виграш у мільйон доларів, пара виграла $10 тисяч. Вони були спантеличені своєю вдачею, і вирішили спробувати ще.

«Ми побачили, що максимальним є приз у мільйон доларів. І вирішили, а чому б не спробувати знову перемогти?», — сказала Мішель.

Вони поїхали за 22 милі від того місця, де перший раз купували лотерейний квиток, і придбали другий. Цього разу їх виграш був максимально можливим — 1 мільйон доларів.

Жінка сказала, що вирішила отримати виграш у річних виплатах по 50 тисяч. Альтернативою була одноразова сума на 600 тисяч доларів. Шафлер вже отримала перші 50 тисяч. Після сплати податків кінцева сума на руках у неї склала 35 тисяч доларів. Жінка планує залишити ці гроші на свою пенсію та на навчання своїх дітей у коледжі.

У серпні жителька американського штату Массачусетс виграла рекордний на той час джек-пот 758,7 млн доларів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# лотерея
# США
Пов`язані новини