default

У США жінку звільнили, коли вона показала середній палець кортежу Трампа

7 листопада, 2017 09:36
default/У США жінку звільнили, коли вона показала середній палець кортежу Трампа
Зберегти
Вигляд
У США жінку звільнили з роботи після того, як вона показала середній палець кортежу Трампа, повз який вона їхала на велосипеді

У США жінку звільнили з роботи після того, як вона показала середній палець кортежу Трампа, повз який вона їхала на велосипеді.

Про це повідомляє Huffington Post.

Фотографію, яка швидко поширилася у соцмережах та на телеканалах в Америці, зробив фотограф Білого дому. Жінка на ім’я Джулі Бріксман стала популярною. Їй навіть дали прізвисько «she-ro», що означає «вона —герой».

Сама ж Бріксман сказала, що навіть не підозрювала, що хтось міг її сфотографувати у той момент.

«Я зробила те, що думають насправді багато американців»,— сказала жінка.

Її роботодавець з державної компанії «Акіма» негативно сприйняв цей випадок і заявив, що жінка порушила політику підприємства.

«У ваших соцмережах не можна мати непристойні речі», — заявив роботодавець Джулі, коли та оприлюднила це фото у себе в Twitter і Facebook.

Своє чергою жінка сказала, що не позначала на сторінках у соцмережах місце своєї роботи, тож це жодним чином не вплине на репутацію компанії. Її начальник заявив, що така поведінка співробітників «може зашкодити бізнесу».

Раніше спільне дослідження видань Washington Post та ABC News показало, що рейтинг Трампа опустився до найнижчого серед усіх президентів США рівня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини