Вінстон Черчилль називає Венеру одним із місць у Сонячній системі, де можливе життя.

Національний музей Вінстона Черчилля у США знайшов у чернетку статті покійного британського прем'єра про можливість існування життя на інших планетах. 

Про це повідомляє ВВС. 

У 1939 році, напередодні Другої світової війни, Черчилль написав есе «Одні ми у Всесвіті?». У 1950-х він вносив зміни в свою статтю, але не публікував її.

Черчилль написав про можливість позаземного життя напередодні Другої світової війни. У музеї Фултона кажуть, що стаття потрапила до музею у 1980-ті, але її неправильно заархівували.

Серед припущень у замітці — роздуми про можливе життя на планетах, які обертаються навколо інших зірок. Також Черчилль описує сучасне визначення зони можливого зародження життя на планетах, де є оптимальна температура.

«Одного разу, який може настати незабаром, можна буде подорожувати не тільки до Місяця, але і до Венери та Марсу», — зауважує він.

Директор музею Тімоті Райлі повідомив, що наразі опублікувати есе неможливо. 

«Було б чудово опублікувати це есе, проте існують проблеми з авторськими правами. Я думаю, з огляду на величезну історичну важливість документа, він може незабаром стати надбанням громадськості», — сказав він.

ВВС зазначає, що у 1938 році — за кілька місяців до того, як прем'єр Черчилль написав своє есе, у США вийшла радіопостановка за мотивами «Війни світів» фантаста Джорджа Герберта Уеллса.

Радіопрограма викликала паніку серед людей, бо слухачі подумали, що по радіо зачитують новини про вторгнення марсіан.

Раніше в Англії випустили першу пластикову банкноту з Черчиллем.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: