Світ

У США із в'язниці випустили репера, якого підтримали низка зірок і спортсменів

25 квітня, 2018 18:53
Світ/У США із в'язниці випустили репера, якого підтримали низка зірок і спортсменів
Зберегти
Вигляд
lead
У середу, 25 квітня, Верховний суд штату Пенсильванія у США звільнив репера Мік Мілла (справжнє ім'я Роберт Вільямс, — ред.), ув'язненого за порушення випробувального терміну у справі про торгівлю наркотиками.

У середу, 25 квітня, Верховний суд штату Пенсильванія у США звільнив репера Мік Мілла (справжнє ім'я Роберт Вільямс, — ред.), ув'язненого за порушення випробувального терміну у справі про торгівлю наркотиками. Відтак репер вийшов на волю після 5 місяців перебування у в'язниці. Співака закликали звільнити його прихильники, а також низка інших реперів і спортсменів.

Про це пише Huffington Post.

Проблеми із законом у репера почались ще задовго до його популярності, у 2008 році: його засудили до умовного терміну за звинуваченням у торгівлі наркотиками. Не зважаючи на часті порушення умов випробувального терміну, Міллу вдавалось залишатись на волі.

Однак, особливу увагу ЗМІ репер привернув до себе у 2017 році, коли його засудили до ув'язнення через подвійне порушення умов випробувального терміну: він влаштував бійку і перевищив швидкість.

Міку дали 2-4 років в'язниці: покарання передбачало, що раз на півроку проходитиме засідання, на якому вирішуватимуть, чи залишити співака за ґратами, чи відпустити.

Адвокат репера стверджував, що ув'язнювати людину у справі 2008 року давності незаконно.

Крім того, юрист Мілла розповів свою версію справи. За його словами, суддя Дженіс Брінклі винесла вирок реперу у зв'язку із особистими мотивами. Суддя, яка оголошувала вирок у справі репера ще у 2008 році, раніше нібито просила музиканта записати ремікс пісні «On Bended Knee» групи Boyz II Men і в одному з куплетів передати їй привіт.

Вирок і скандальні подробиці справи викликали невдоволення у багатьох музикантів, активістів і спортсменів у США. Вони звинувачували суддю у винесенні занадто жорстокого вироку і вимагали звільнити репера.

 

A post shared by Meek Mill (@meekmill) on

Зокрема, Мілла підтримали такі зірки, як репер Jay-Z, комік Кевін Хьорт, музикант DJ Envy, репер Рік Росс та інші.

Врешті 25 квітня Верховний суд штату Пенсильванія ухвалив рішення звільнити репера Мік Мілла. Після виходу на свободу його улюблена баскетбольна команда «Філадельфія Севенті Сіксерс» привітала його: гравці зустріли його на гелікоптері і відвезли на матч.

Пов`язані новини