Тисячі людей вийшли на вулиці Стамбула і Лондона на протест проти різанини щодо мирних мешканців в Алеппо російськими та сирійськими військами після оголошення перемир’я

Тисячі людей вийшли на вулиці Стамбула і Лондона на протест проти різанини мирних мешканців в Алеппо російськими та сирійськими військами після оголошення перемир’я. Про це пише The Times of Israel.

Турецькі протестувальники зібралися біля російського посольства, аби висловити своє обурення кривавими подіями в Алеппо.

Туреччина підтвердила, що припинення вогню було вирішено між сирійською опозицією та Росією. За угодою повстанці мали евакуюватися з розореного східного Алеппо. Відтепер уряд Башара Асада контролює місто, яке повстанці утримували з 2012 року.

У Лондоні демонстранти пікетували резиденцію прем’єр-міністра на Даунінг-стріт, тримаючи плакати з гаслами «Алеппо горить» та «Бездіяльність дорівнює участі».

Також повідомляється про акції протесту в столиці Швеції Стокгольмі.

Раніше Росія заявляла про повний контроль військ Асада над Алеппо.

США і Росія вимагали від сирійської опозиції покинути Алеппо за 48 годин.

На переконання редактора The Daily Beast Майкла Вайса, витіснення повстанців з Алеппо стане «моральним підйомом» для режиму Асада.

Нагадаємо, Сирійські урядові війська під час взяття східного Алеппо розстріляли більше 80 мирних мешканців, серед яких були жінки та діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Падіння Алеппо: що означає перемога урядових військ і що буде далі» і «Білі Шоломи»: в пошуках життя під руїнами»

Поділитись: