Зі Станиці Луганської виїхали бійці батальйону МВС «Чернігів». Про це, пославшись на дані з СБУ, повідомили бійці «Чорної сотні». Щоправда, не уточнили, де вони тепер дислокуватимуться. 

Нагадаємо, що у вівторок взвод «Елвіса» та розвідгрупа «Саїда» - це батальйон Нацгвардії ім. Кульчицького, за допомогою «Чорної сотні» затримали контрабанду, яку везли з Сєвєродонецька на окуповану територію. Частину тоді вдалося «відбити», а 6 фур з 14 тоді все-таки виїхали. Ту частину контрабанди, яку відбили, нацгвардійці відвезли на свою базу і викликали СБУ, щоб засвідчити факт, як вони самі кажуть, «співпраці з незаконними збройними формуваннями».

Після того до бази навідалися бійці «Чернігова» та 128-ої бригади на БМП. Саме через блокпост цієї бригади, за розповідями «Чорної сотні», намагалися провезти цю колонну контрабанди. Приїхавши, військові почали вимагати віддати затриманого нацгвардійцями старшину з тих же самих «чернігівців». Однак ані забрати контрабанду, ані «визволити» бійця «Чернігова» їм не вдалося – підоспіли бійці спецпідрозділу «Альфа». Та історія одним днем не завершилася. Наступного дня бійці батальйоні «Чернігів» заблокували «чорносотенців» на одному із блокпостів у Станиці Луганській. Нічого не пояснюючи і не представляючись, вони роззброїли бійця «Чорної сотні».

За словами командира цього добровольчого підрозділу Тараса з позивним «Вихор», на них навіть наділи наручники та забрали документи. І знову довелося викликати силовиків, щоб вирішити конфлікт. «Чорносотенці» не виключають, що це пов'язано із затриманням контрабанди. 

/Кіра Толстякова

Поділитись: